תמיד בריא - זה פשוט להפליא

מתחילת הפעילות של דר' אבי שני, אנו משתדלים לעמוד בקריטריונים הגבוהים של שירות אותם הגדרנו לעצמו ועל רמת הצלחתנו במשימה זו יעידו הלקוחות שמלווים אותנו זמן רב. לקוחותינו נהנים משירות איכותי הנתמך בידע ממוקד ועדכני ולשמחתנו מלווים אותנו עד היום ואף ממליצים על אבי שני והמפיצים עצמאיים בכל פה.

אנו מעניקים ליווי צמוד בכל טיפול על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר, לשרותכם מאמני תזונה ואנשי מקצוע מתחום הרפואה האינטגרטיבית, יעניקו אימון אישי לכל לקוח. 
שילוב של תחומי הרפואה האינטגרטיבית על מקצועותיה השונים מביא את המטופל לקבלת טיפול הוליסטי מושלם, בראיה שכל עניין יכול להבוא אל פתרונו ולשמור על בריאותנו.
תמיד בריא - זה פשוט להפליא
מי אנחנו, ומהיכן שאבנו את היכולת, הידע, הניסיון והגישה לתחום זה של בריאות וחיוניות החיים לכל אדם ואדם באשר הוא, צעירים, בוגרים, נשים וגברים, גיל מעבר ומזדקנים, ספורטאים מקצועיים ומשתמשים בחדרי כושר.
ראשית השענתנו היא על ידע ומחקרים של  החברות הגדולות בעולם המתמחות בתוספים לתזונה פנימית ותזונה חיצונית, העשרת  פורמולת תזונת התא זה למעלה מ 33 שנה בינהן חברות   כ"עשבי קדם", "ג'וס פלאס", "הרבלייף", לימודי תזונת התא ותזונה בריאה שנרכשו בשנות לימוד רבות ועשרות קורסי תזונה וכן בשילוב של שיטות ניקוי וטיפול מערכתי .
 דר' אבי שני Ph.d N.d והמטפלים העובדים איתו, כולם בדרגת מאמני תזונה אישית וקבוצתית, שהיא רמת האימון הגבוהה ביותר ומאמנים לקוחות רבים מאז 2004 ועד היום, עם תוצאות מדהימות של איזון מערכתי, שיפור חיוניות, בקרת משקל, טיפוח העור.

 

אנחנו מבינים שאנשים אוהבים שתהיה להם בחירה כשזה מגיע להפחתת משקל, 
אך עם זאת הבחירה חייבת להיות בטוחה, יעילה ובריאה.
שתי הגישות הבסיסיות שלנו מתחילות עם אבני הבניה החיוניים של תוכנית תזונת התא שלנו ( הזנה ברמה תאית - Cellular Nutrition® Program ) 
ומשולבת עם תוכנית הניקוי ושריפת השומנים של צמחיהמרפא המשולבים ליצירת תוכנית מושלמת להפחתת משקל. 
תוכניות בקרת המשקל שלנו המבוססות על תזונה תאית כוללים מרכיביעלים ירוקים עם שילוב סויה דלת שומן ובריאה ללב.
בריא! בטוח! יעיל!
בחרו בתוכנית המתאימה לצרכים ולאורח החיים שלכם. 
עזרנו כבר למיליוני אנשים להשיג ולשמור על המשקל האידיאלי שלהם. 
תנו לנו לעזור לכם להראות ולהרגיש יותר טוב.
גם תורידו במשקל וגם תשפרו את בריאותכם ברמה התאית.