לקוחות ממליצים- בריאות לתמיד

אנו גאים לקחת חלק בהצלחת לקוחותינו ואף גאים בעובדה שרובם המכריע שומר על קשרים הדוקים עימנו וממשיך לשמור על אורח החיים שלמדו איתנו באופן קבוע. בדף זה צירפנו כמה דוגמאות של מכתבי המלצה שקיבלנו:

רוצה להצטרף לאלפי הלקוחות שהגיעו ונשארו אתנו לתמיד?   לחץ כאן

כן, גם אני, אבי שני, נמנה על הלקוחות הממליצים של השיטה אותה אנו מלמדים את לקוחותינו אשר אימצו את הדרך לחיים בריאים ועשו את השינוי הנדרש על מנת לשמור על בריאותם בעזרת שינויים קטנים המביאים אותנו לאורח חיים בריא.
אני ירדתי בשנת 2004 במהלך של כשמונה חודשים 32 ק"ג וסה"כ 37 ק"ג עד היום, שומר על זה למעלה מ 9 שנים.

 

זהבה מ. ראשון לציון,

אני  בת 55, הגעתי לאבי בשנת 2005 עם כאבי ראש מתמשכים, (מיגרנה), עודף משקל של כ 14 ק"ג, שינה לא רציפה ועייפות כמעט כרונית אשר התחזקה לקראת שעות הצהרים עד כדי חוסר יכולת לתפקד, אחרי כשלשה שבועות העייפות הפסיקה כמעט לחלוטין, ולאחר ארבע חודשים הורדתי 14 ק"ג במשקל, השינה הפכה רציפה, אני קמה בבוקר ללא כבדות ועייפות ומרגישה חיונית במשך רוב שעות היום.

 

עינבל ב. ראשון לציון,

אני בת 30 לפני החתונה, בשנת 2008, חיפשתי דרך לרדת במשקל כמו כולם, אבל רציתי לשמור על זה גם אחרי החתונה מה שבדרך כלל לא קורה, לאבי הגעתי אחרי המלצה מחברה שירדה במשקל לפי הדרך שאבי מלמד אותנו ירדתי 12 ק"ג ואני שומרת עד היום, כי אצל אבי לא רק ירדתי במשקל, אלא למדתי לשנות את אורח החיים כך שהשמירה הופכת להיות חלק  מהחיים.